Neverbálna komunikácia

Neverbálna komunikácia

Poznáte reč tela? Chcete byť majstrom v čítaní neverbálnej komunikácie? Vedieť čo vám druhý hovorí aj keď mlčí? Rozpoznať neúprimnosť či zavádzanie?

Niektoré prejavy neverbálnej komunikácie je možné naučiť sa kontrolovať, čítať, rozumieť im. V mnohých prípadoch však nevieme neverbálnu komunikáciu ovládať. Čítanie reči tela nie je vždy také jednoznačné. Význam každého neverbálneho prejavu sa mení v závislosti od viacerých faktorov. Preto je dôležité všímať si nielen to, ako sa daná osoba správa, ale aj v akej situácii sa nachádza. Poznáte to aj z vášho bezprostredného okolia. Inak sa vám komunikuje s rodičmi, inak s deťmi, či vašimi partnermi. Čo vám chcú povedať postojom svojho tela? Čo je to, čo hovoria bez slov? Vedieť komunikovať neverbálne je malé umenie, ale dá sa naučiť. My Vás to naučíme!

Na kurze sa dozviete:
• skutočné zámery človeka s ktorým komunikujete 
• byť efektívnejší pri jednaniach, stretnutiach
• rozpoznáte rozdiel, či niekto hovorí pravdu, alebo klame
• naučíte sa ovládať svoje telo a vystupovať sebavedomejšie

Pozor akcia!!! Kurz Nenásilnej komunikácie sa uskutoční 14.4. 2018, 8-16 hod., cena je 170,- Eur s DPH. Kurz Neverbálnej komunikácie sa uskutoční 21.4.2018, 8-16 hod., cena 170,- Eur s DPH. Ak sa prihlásite na oba kurzy, cena spolu je len 272,- Eur s DPH.


Kurz bude prebiehať na Mierovej 56 v Ružinove pod vedením skúsenej koučky a lektorky Mgr. Silvie Langermann, ACC. Cena kurzu je 170,- eur s DPH.
Prihlášky posielajte na info@coaching-poradna.sk a na t. č. 0948 168 011. 

Partnermi podujatia sú: StartitUP a Meeto
Foto: www.pexels.com
Tešíme sa na Vás :)
Cena:
170,00 €
s DPH
Dĺžka kurzu:
1 deň
Prihlásiť