Konštelácie s figúrkami v praxi

Konštelácie s figúrkami v praxi

Občas máme problém, ktorý skrývame hlboko v nás. Trápi nás, objavuje sa občas v našej mysli a skryte nám ovplyvňuje život. Aj hlboko ukryté problémy je však možné odstrániť. Pomocou konštelácií sa často krát vyrieši problém, s ktorým sa človek trápil roky.

Systémové konštelácie patria v súčasnosti k najefektívnejším metódam, ktoré pomáhajú odkryť príčiny našich problémov a nájsť vyhovujúce riešenia. A to vo všetkých oblastiach života - zdravotný problém, práca, finančné záležitosti, rodinné vzťahy, partnerské vzťahy a pod.

Kurz je zameraný na prax, pričom sa pri konštelovaní používajú figúrky. Tento spôsob umožňuje vidieť celú situáciu ako jeden celok a je emočne lepšie zvládnuteľný. Kurz je vhodný aj pre začínajúcich, ako aj skúsených v tejto oblasti. Tí, ktorí sa chcú posúvať ďalej tým, že sú ochotní načrieť hlbšie do seba alebo do samotnej situácie, majú možnosť sa efektívne vysporiadať s tým, čo ich trápi. Každý Kurz Konštelácií predstavuje nadstavbu už absolvovaných kurzov. Človek sa vyvíja a praktické ukážky ho vždy posunú niekam inde a hlavne ďalej.

Všetko, čo dokážeme pomocou konštelácie zistiť, dokážeme aj pokojnou cestou napraviť tak, aby bol v poriadku celý systém.
Konštelovať sa dá takmer akýkoľvek problém. Ide o to, že konštelácie umožňujú sa pozrieť na časti systému, ktoré daný problém ovplyvňujú a uvoľniť existujúce blokády.

Cena: 170,00 € s DPH
Termín konania kurzu: 11.5.2019 v čase od 8.00 hod. do 16.00 hod. 
Kurz bude prebiehať v priestoroch Power Coachingu, Mierová 56, Bratislava-Ružinov 

Ak máte záujem o tento kurz, napíšte na info@powercoaching.sk, volajte 0948 168 011 alebo sa prihláste priamo cez náš web.


Tešíme sa na Vás!

Partner podujatia je StartitUP a Meeto

Zdroj foto: www.pixabay.com

Cena:
170,00 €
s DPH
Dĺžka kurzu:
1 deň
Termíny
Dátum a čas: 11.05.2019 08:00
Miesto: Bratislava, Mierová 56
Kouči

Mgr. Silvia Langermann, PCC

Lektorka, psychologička, kouč