Deň otvorených dverí

Deň otvorených dverí

Počuli ste o ňom, viete, že existuje, avšak ešte ste ho nikdy nezažili. A ani vlastne neviete o čo ide. O čom to vlastne hovoríme?

Hovoríme o koučingu. Zažili ste už koučing, v akejkoľvek forme, na vlastnej koži? Možno áno a možno ani nie. A chceli by ste sa dozvedieť o koučingu viac? Riešite práve pre vás dôležitú tému a nemáte jasno v tom, ako sa k danej situácii postaviť?
Príďte! Dozviete sa viac informácií, vyskúšate si koučingové sedenie a získate vzácnu skúsenosť. Samozrejme, môžete riešiť presne to, čo práve teraz potrebujete. 
Využite možnosť, a v rámci Dňa otvorených dverí u nás v Power Coachingu, zažijete esenciu osobného rozvoja a rastu. Samozrejme, jediná vaša investícia je vaša ochota a váš čas.

CHCETE SI VYSKÚŠAŤ KOUČINGOVÉ SEDENIE?
Kouč Vám neradí, nepodsúva Vám svoje predstavy, kladie Vám otvorené otázky, na základe čoho klient nájde vlastné riešenia a rozvíja svoj potenciál. Ako to vyzerá v praxi? V rámci dňa otvorených dverí sa môžete prihlásiť zdarma do koučovacej zóny, v ktorej absolvujete koučingové sedenie.
Aby sa každému ušiel jeho kouč a vedeli ste hodinu Vášho koučingu, je potrebné sa prihlásiť vopred cez: info@powercoaching.sk alebo 0948 168 011.

ABSOLVENTI A KOUČI POROZPRÁVAJÚ SVOJE SUCCESS STORIES
V rámci Dňa otvorených dverí si môžete vypočuť inšpiratívne príbehy našich absolventov, čo im koučing dal, ako ho využívajú - či už ako kouči, v inej profesii alebo ako spôsobil pozitívnu zmenu v ich živote.
 
PROGRAM:
- Success stories našich absolventov
- Spojenie koučingu a iných profesií
- Koučovacie zóny
- Ochutnávka workshopu
- Osobnostná diagnostika
- Zľava na kurzy pre návštevníkov
- Stretnutie s absolventmi a skúsenými koučami
- Diskusia pri chutnom občerstvení

PRIHLÁSENIE / cena 0 eur
Aby Vám bolo čo najpohodlnejšie, mali ste dostatok miesta a občerstvenia a každý záujemca mal svojho kouča, prosíme prihlasujte sa :
  • telefonicky na 0948 168 011
  • správou cez našu FB funpage powercoaching.sk
STRETNEME SA
14.3.2019 na Mierovej 56, Bratislava-Ružinov. Začíname o 15.00 hod., s programom do 20.00 hod.

Partner podujatia je StartitUP a Meeto
Foto zdroj: www.usplash.com
Cena:
1,00 €
s DPH
Dĺžka kurzu:
1 deň
Termíny
Dátum a čas: 14.03.2019 15:00
Miesto: Bratislava, Mierová 56