Finančná konferencia SHOWFX WORLD v Bratislave

08.09.2018

Výborný projekt, ktorého sme radi súčasťou :) Pre všetkých začínajúcich aj skúsených traderov a všetkých, ktorých zaujímajú investície a obchod! Pozývame Vás na Finančnú konferenciu ShowFx World v Bratislave, ktorá sa uskutoční dňa 8.9.2018. Stačí sa len zaregistrovať.

V úvode Vás privíta kouč a lektor Tomáš Langermann, ktorý Vám priblíži tému "AKO PODNIKAŤ S RADOSŤOU A UDRŽAŤ SI MOTIVÁCIU".

https://www.showfxworld.com/promo/bratislava18.php?x=pcbr18a

Finančná konferencia SHOWFX WORLD v Bratislave ponúkne 7 bezplatných seminárov a workshopov a predstaví top traderov a trhových expertov z Veľkej Británie, Dánska, Slovenska a Českej republiky – v jeden deň a na jednom mieste!

PREČO ZA ZÚČASTNIŤ? Dozviete sa všetko, čo ste chceli vedieť o obchodovaní – náš program je pre návštevníkov s rôznym stupňom skúseností a zahŕňa top témy od bitcoinov až po automatizované obchodovanie a stratégie Price Action. V otvorených diskusiách s prednášajúcimi objavíte, čo naozaj funguje na trhoch. Príďte stráviť deň v priateľskej atmosfére a v spoločnosti ľudí s rovnakými záujmami (súčasťou programu bude aj prestávka s chutným občerstvením). Ak sa zapojíte do lotérie, môžete využiť obchodné bonusy od organizátorov a zastúpených firiem.

Prednášať budú Tom Hougaard (Profesionálny obchodník (UK), Ondřej Hartman (zakladateľ FXStreet.cz, Česká republika) a ďalší. ShowFx World je medzinárodná obchodná značka, ktorá od roku 2009 až doteraz zorganizovala viac ako 30 konferencií a výstav na tému obchodovania a investícií. Zemepisne tieto akcie zahŕňajú Moskvu, Singapur, Bratislavu, Cyprus, Rigu a ďalšie mestá na celom svete. Hlavným cieľom je poskytovať vedomosti o finančných trhoch – organizátori zaručujú, že návštevníci získajú reálne obchodné stratégie, účinné rady a metódy na zarábanie peňazí. Zistite všetky informácie a bezplatne sa zaregistrujte tu. https://www.showfxworld.com/promo/bratislava18.php?x=pcbr18a

Súvisiace kurzy

Neboli nájdené žiadne záznamy.