Ing. Tomáš Langermann

Kouč, lektor

Viesť ľudí ma veľmi baví a napĺňa.

Založil som dve firmy. V 1996 spoločnosť Quety, ktorá sa zaoberá kvetinovým hostesingom v zábavných podnikoch a v 2006 ExtremeGang,  reklamnú agentúru, ktorá sa špecializuje na poriadanie podujatí v  oblasti extrémnych športov. Odchoval som niekoľko úspešných reprezentantov, som  prirodzeným koučom, ktorý vie posúvať ľudí ďalej. Počúvajú ma. Potom som  stretol Silviu.
Stala sa mojou manželkou. Aj vďaka nej som sa rozhodol stať lektorom a koučom. Takto sa začala moja spolupráca s Power  Coachingom v 2011. Zameriavam sa na vzdelávanie dospelých v oblasti  rozvoja osobnosti, odbúravania stresu, efektívneho narábania s časom a posilnenia sebavedomia. Aktuálne v spoločnosti lektorujem tieto kurzy: 

Úvod do koučingu, Ochutnaj, čo je koučing, Tímové koučovanie, Biznis koučing, Life Coaching, Time management, Stress management, Komunikačné zručnosti, Manažérske zručnosti, Prezentačné zručnosti. Zvýšenie sebavedomia, Manipulácia, Efektívna komunikácia, Neverbálna komunikácia, Nenásilná komunikácia, Asertivita, Riešenie konfliktných situácií, Negociácia, Strategické plánovanie úspechu, Techniky osobnostnej diagnostiky a.i.

Moje kurzy a workshopy

Workshop

Ochutnaj, čo je koučing

Túžite osobnostne a profesne rásť? Koučing je to pravé pre Vás. Príďte s nami ochutnať, čo všetko…


trvanie: 1 dni

18 €

s DPH

Kurz

Staň sa majstrom komunikácie

Chcete vedieť vyjadriť svoje názory a potreby tak, aby vám druhá strana porozumela? Chcete vedieť…


trvanie: 1 dni

170 €

s DPH