Manželka, matka, milenka

Manželka, matka, milenka

Ako vás vníma okolie ako ženu? A ako sa vnímate vy sama? Čo vám beží hlavou? Zoznam povinností alebo zoznam nesplnených snov alebo vám v hlave bliká nápis „Som unavená a nestíham?“

Život nám prináša rôzne situácie a my na nich reagujeme ako matky, dcéry, manželky, milenky, kolegyne či kamarátky. Čas rýchlo letí a dni sa niekedy striedajú tak rýchlo, že ani nevieme ako ubehne mesiac. A už vôbec nevieme koľkokrát v mesiaci sme matky, koľkokrát manželky a či vôbec sme boli milenkami.  Povinností pribúda a občas máme pocit, že ich je nad naše sily. A aj napriek tomuto všetkému „len my“ presne vieme, kde kto uložil kľúče, kde má dcéra baletné cvičky, kedy má teta Anka narodeniny a kedy je potrebné preočkovať domáceho maznáčika bígla Alexa. Každý večer, po skončení celodenného kolotoča, je posteľ a tma v spálni malý svetlý bod na konci tunela. Avšak je tam aj manžel, ktorý očakáva kúsok pozornosti. „Nie nie, to už nevládzem, dnes nie.“  Dlhé trvanie takéhoto kolotoča, kladenie dôrazu len na rozvoj dieťaťa a „posúvanie“ chvíle s manželom na neskôr, prináša žene do života nerovnováhu, ktorá nesie zo sebou stres a nespokojnosť. Avšak ako nájsť rovnováhu? Čo urobiť, aby ten kolotoč prestal a skĺbiť všetko potrebné do funkčného celku? Možno je riešenie úplne jednoduché. Viete si predstaviť, že na zodpovedanie týchto otázok stačí len malá zmena uhla pohľadu? A ako na to sa dozviete na našom workshope.  

Príďte na náš workshop a my Vám poradíme, ako sa môžete aj Vy stať ženou, pri ktorej si ľudia šepkajú: Ako to všetko zvládla? Akú kozmetiku používa? Vyzerá fantasticky! Pretože všetci dobre vieme, že naša krása pramení z nás, našej duševnej spokojnosti a vyrovnanosti.

Milé manželky, matky a milenky... tešíme sa Vás 11.10.2018 na Mierovej 56 v Ružinove o 18:00 hod. Workshop bude prebiehať pod vedením skúsenej koučky a lektorky Mgr. Silvie Langermann, ACC.

Cena workshopu je 18,- EUR s DPH.
Nahlasujte sa na info@coaching-poradna.sk a volajte 0948 168 011, 0911 467 629 :)

Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto: www.pexels.com
Cena:
18,00 €
s DPH
Dĺžka kurzu:
1 deň
Prihlásiť