Manželka,matka, milenka

Manželka,matka, milenka

Máte vo svojom okolí ženu, pri ktorej sa sami seba pýtate: Ako to všetko robí? Má manžela, deti, prácu, ukážkovú domácnosť, všetko stíha bez stresu, s úsmevom a navyše vyzerá fantasticky, akoby sa práve vrátila z dovolenky? V čom tkvie to kúzlo, že pôsobí na svoje okolie vyrovnane, spokojne a všetky svoje role zvláda s prehľadom

Mamičky v domácnosti sa často stretávajú s názorom, že sú celý deň doma, majú pohodičku a veľa času pre seba. My však vieme, ako to v skutočnosti je ;). Poznáte to, každodenný rituál, ráno skôr vstať, pripraviť raňajky, postarať sa, aby prišli deti načas do škôlky, do školy a vytvárať teplo domova. Ak Vám skončila materská „dovolenka“ vychutnávate si cestu do práce v rannej špičke :), aby ste i Vy prišli včas. Snažíte sa podať čo najlepší výkon, aby s Vami boli v práci spokojní a Vy sama so sebou tiež. V hlave už máte popri tom nákupný zoznam a recept, ktorý večer pripravíte pre svoju rodinu. A je to konečne tu, tešíte sa domov, kde Vás čaká obľúbená spoločnosť, hladný manžel, deti, ktoré potrebujú pomôcť s úlohami, popri tom túžia po Vašej spoločnosti a domácnosť, ktorá sa sama nestihla upratať. A keď už je deň na konci, sadnete si, vyložíte si nohy (ktoré ste si už týždeň plánovali oholiť) zavriete oči a túžite relaxovať...zjaví sa Váš manžel s túžobným očakávaním. Žiaľ, jediné po čom túžite Vy je, teplý kúpeľ a posteľ. 

Príďte na náš workshop a my Vám poradíme, ako sa môžete aj Vy stať ženou, pri ktorej si ľudia šepkajú: Ako to všetko zvládla? Akú kozmetiku používa? Vyzerá fantasticky! Pretože všetci dobre vieme, že naša krása pramení z nás, našej duševnej spokojnosti a vyrovnanosti.

Milé manželky, matky a milenky...tešíme sa Vás 11.10. 2018 na Mierovej 56 v Ružinove o 18:00 hod. Workshop bude prebiehať pod vedením skúsenej koučky a lektorky Mgr. Silvie Langermann, ACC.

Cena workshopu je 18,- EUR s DPH.
Nahlasujte sa na info@coaching-poradna.sk a volajte 0948 168 011, 0911 467 629 :)

Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto: www.pexels.com
Cena:
18,00 €
s DPH
Dĺžka kurzu:
1 deň
Termíny
Dátum a čas: 11.10.2018 18:00
Miesto: Bratislava, Mierová 56