Neuraz sa, prosím-spätná väzba

Neuraz sa, prosím-spätná väzba

Túžite sa dozvedieť viac o sebe, o tom ako vás vníma vaše okolie, túžite osobnostne rásť, popracovať na svojich slabých stránkach?

Workshop ,,Neuraz sa, prosím - spätná väzba“ je to pravé pre Vás!

Celý život sa stretávame so spätnou väzbou prakticky na každom kroku, v práci, doma aj medzi priateľmi. Mohli by sme to prirovnať k Newtonovmu Zákonu akcie a reakcie. Akákoľvek činnosť ktorú vykonáme, je v podstate akcia a spätná väzba je reakcia.
 
Nie vždy je k nám ale naše okolie úprimné práve zo strachu z našej negatívnej reakcie. Ak nás niekto pochváli potešíme sa, ale čo ak je spätná väzba negatívna. Chceme ju počuť? Dokážeme ju prijať?

Náš workshop je určený pre každého, kto sa chce dozvedieť o sebe viacej, túži popracovať na svojich slabých stránkach, zlepšiť komunikáciu s okolím, naučiť sa spätnú väzbu prijať a nájsť v nej skryté posolstvo.

Nebojte sa spätnej väzby, objavte svoje skryté stránky a vylepšite svoj osobnostný profil na workshope ,,Neuraz sa, prosím - spätná väzba“!
Workshop „Neuraz sa, prosím - spätná väzba“ bude prebiehať 25.10. 2018 na ulici Mierová 56 v Bratislave (Ružinov) pod vedením skúsenej lektorky Silvie Langermann

Cena workshopu je 18,- EUR s DPH.
Prihláste sa na info@coaching-poradna.sk a volajte 0948 168 011, 0911 467 629 :)

Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto:
www.pexels.com
Cena:
18,00 €
s DPH
Dĺžka kurzu:
1 deň
Termíny
Dátum a čas: 25.10.2018 18:00
Miesto: Bratislava, Mierová 56