O nás

Porada


Tím spoločnosti Power Coaching s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2011 a skladá sa z marketingových odborníkov, kondičných trénerov, psychológov, skúsených koučov, výživových poradcov i obchodných manažérov. Koučing ponúka v niekoľkých jazykoch. Spoločnosť vedie Mgr. Silvia Langermann, ACC, ktorá sa niekoľko rokov venuje práci psychológa a coacha. 

Spoločnosť spolupracuje so spoločnosťami Mary Kay, Zoznam s. r. o., Quety s. r. o., Tuv Sud Slovakia, MARSANN IT, Zetor a. s., Národá banka Slovenska či Slovenská pošta, a. s. V októbri 2014 spoločnosť akreditovala na Ministerstve školstva, vedy výskumu a športu SR kurz Kouč 104 hodín, kde najmä praktickou formou školí nových koučov.

Od roku 2011, vzniku spoločnosti Power Coaching, pracujeme na tom, aby sme našim klientom pomáhali nájsť najlepšie riešenia ich problémov a nejasností v osobnom, či pracovnom živote. Darí sa nám to vďaka coachingom, školeniam, tréningom, prednáškam či workshopom.

Služby poskytujeme predovšetkým v Bratislave, Trnave, Banskej Bystrici a Košiciach.Po individuálnej dohode poskytujeme služby vrámci celej Slovenskej republiky. Prednášame v Slovenskom, Anglickom aj Maďarskom jazyku. 

Za ten čas sa nám podarilo dosiahnúť viaceré pracovné míľniky:

12 Akreditovaných kurzov KOUČ 104 hodín

87 absolventov Akreditovaného kurzu KOUČ 104 hodín

školíme v 10 firmách

2 280 Life coachingových sedení

1 470 Vitality coachingových sedení

680 kvalitnejších životov

355 GPOP osobných diagnostík

40 školení

2 480 fotiek z kurzov

986 vypísaných pier

472 l vypitej kávy na kurzoch :)

Ďakujeme, že ste s nami!